4-16

  

Kovo 24-ąją linijinių šokių gerbėjai iš visos Lietuvos suvažiavo į Vilnių. Čia vyko respublikinės Kantri ir linijinių šokių asociacijos rengiamos reitinginės linedance varžybos „Linedance širdis Vilnius 2018 “. Visą krūvą apdovanojimų parsivežė ir linijinių šokių grupės „Di Dance“ komanda! Sveikiname visas dalyves ir linkime joms augti, tobulėti bei sėkmingai pasirodyti kitose varžybose!

Skaityti daugiau: Linedance širdis Vilnius 2018

05 

Visą kovo mėnesį kultūros centre vyko regioninis menų ir amatų festivalis “Vieversėlis”. Jau 19-ąjį kartą rankdarbiais, dainomis ir šokiais vaikai džiugino Naujosios Vilnios bendruomenę. Prie smagaus pavasarinio šurmulio prisidėjo ir linijinių šokių grupės „Di Dance“ vaikai, dalyvavę net dviejuose koncertuose. Emocingi ir spalvoti vaikų pasirodymai padovanojo žiūrovams daug saulėtų akimirkų

 

Skaityti daugiau: Vieversėlis 2018

DD LT 100Atkurtos Lietuvos 100-mečio proga linijinių šokių grupės "Di Dance" šokėjai vėliavas kėlė net trijuose renginiuose! Džiaugėmės ir šokome kartu su Naujosios Vilnios bendruomene bei jos svečiais ! Už vieningą, saugią, aktyvią ir besišypsančią Lietuvą! 

Skaityti daugiau: Atkurtos Lietuvos 100-metis

01

Sausio 27-ąją prasidėjo naujas linijinių šokių sezonas. "Ukmergė in Line- 2018" varžybose dalyvavo šokėjai iš 11 Lietuvos klubų. I-asis startas buvo sėkmingas  "Di Dance" komandai: Social Kids grupėje Kotryna Miniotaitė- 1 vieta; Social Primary grupėje Adrija Dzekunskaitė- 2 vieta; Social Youth 10+ grupėje Ieva Gustaitė- I finalas 1 vieta, Deimantė Brasiūnaitė- II finalas 6 vieta; Family Large grupėje Evelina ir Emilja Kozlovskos bei Karolina ir Katrina Griškevičiūtės  - 1 vieta.
Sveikiname visas šokėjas bei linkime ir toliau mėgautis šokiu ir džiaugtis rezultatais !!!

Skaityti daugiau: Ukmergė in Line 2018

Svetainėje lankosi 75 svečiai ir nėra prisijungusių narių

store1

Prisijungimas

Scroll to top