stuburiukas

09

 

KVIEČIAME Į VAIKŲ LINIJINIŲ ŠOKIŲ GRUPĘ "DI DANCE" !

Jei ieškote smagaus ir prasmingo laisvalaikio savo vaikams-tada Jums laikas užsukti pas mus! Su "Di Dance" daug džiugių akimirkų bendraujant, šokant ir keliaujant! Šokame įvairių stilių šokius (be poros), koncertuojame N.Vilnios ir Vilniaus miesto renginiuose, dalyvaujame festivaliuose Lietuvoje ir užsienyje, puošiamės medaliais respublikinėse šokių varžybose! Laukiame ir Jūsų! 
Užsiėmimai vyks "Atžalyno" mokykloje-darželyje bei N.Vilnios kultūros centre. Norite, kad šoktume ir pas Jus-parašykite :)

7-19 m vaikams yra galimybė pasinaudoti NVŠ krepšeliu (15 eurų /mėn)!

Registracija į neformalaus ugdymo programą "Linijiniai šokiai" jau vyksta ! 

Vadovė Diana (8 615 19549)

Skaityti daugiau: Di Dance sezono startas

 04

Darniai keliavę per ypatingai turiningą, emocingą ir iššūkių pilną šokių sezoną, finišui  šiais metais pasirinkome plaukimą baidarėmis. Įveikę natūralias gamtos ir Vilnelės kliūtis, sėkmingai pasiekėme krantą, o čia jau laukė cepelinų puota, draugiški pašnekesiai, mėgstamiausi šokiai ir karšta pirtelė. Ech, gerai buvo…labai gerai  :)

Skaityti daugiau: Sezono finišas- 2019

01

 

      

         Tapo gražia tradicija, kad linijinių šokių grupės "Di Dance " šokėjai dalyvauja Naujosios Vilnios bendruomenės renginiuose. Šių metų Joninių festivalio "Paparčio žiedas" žiūrovams padovanojome du šokius. Vienas jų- "lauktuvės" iš Alpfestival Kaprune (Austrija), kur  10 "Di Dance " šokėjų dalyvavo gerinant country linijinių šokių Pasaulio rekordą. 

      

Skaityti daugiau: Paparčio žiedas-2019

Svetainėje lankosi 25 svečiai ir nėra prisijungusių narių

store1

Prisijungimas

Scroll to top