Sveikatingumo diena-7

 

 

Vasario 22-ąją Di Dance klubas prisijungė prie jau 18 metus  Lietuvoje vykdomos akcijos “Vasaris- sveikatingumo mėnuo”. Mes visuomet  skatinome aktyvų bendrą visos šeimos laisvalaikį , todėl ir Di Dance sveikatingumo renginyje buvo daug užduočių ir žaidimų, kuriuos lengvai bus galima pritaikyti per įvairias šeimos šventes ar iškylas.

 

Rytiniai mankštos pusryčiai prasidėjo nuo geros nuotaikos užtaiso ir specialių pratimų sąnariams sutepti. Tada būrys smagiai nusiteikusių žygeivių patraukė Rokantiškių piliakalnio link, kur laukė antroji pusryčių dalis. Šaltokas vėjas ir sniego likučiai priminė, kad dar neatsisveikinome su žiema, bet mankšta su ėjimo lazdomis, karštas vitaminų gėrimas bei imbierinė užkandėlė  neleido sušalti nei kūnui, nei dūšiai.

2014-ieji paskelbti vaikų sveikatos metais. Vaikiško juoko ir sportinio azarto tikrai netrūko popietinėjė renginio dalyje. Visi kartu: vaikai ir tėvai mokėsi smagių šokių, mankštino raumenis ir smegenis, varžėsi linksmuose žaidimuose. Na, o Di Dance mamytės dar kartą patvitrino, kad jos šaunios ne tik šokių bei žaidimų aikštelėse, bet ir labai išradingos šeimininkės. Meilės ir vitaminų kupini patiekalai sulaukė ypatingo dėmesio ir aptarimo. 

Bendromis jėgomis pasėjome džiaugsmo ir sveikatos grūdelį. Auginkime jį, prižiūrėkime ir džiaukimės rezultatais!

  Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://didance.lt/images/Sveikatingumo_diena

 

Svetainėje lankosi 14 svečių ir nėra prisijungusių narių

store1

Prisijungimas

Scroll to top