didance1 geles

   Linijinių šokių grupės "Di Dance" sezonas atidarytas!

 Naujosios Vilnios kultūros centro "Atvirų širdžių" koncerte spalvingais pasirodymais žiūrovus džiugino vaikų ir suaugusiųjų grupės. 

     Smagių akimirkų VI-ajame sezone!

 

Skaityti daugiau: Sezono atidarymas-2017


01 

  Visus VšĮ "Turiningas laisvalaikis" užsiėmimų dalyvius sveikiname su Naujaisiais metais ! Na, o keliaujant per 2017-uosius metus linkime, kad kuo dažniau sustotume ir įsiklausytume į save, daugiau įkvėptume gaivaus gamtos oro, kad dažniau apkabintume  sau brangius žmones ir pajustume, kokia nuostabi gali būti kiekviena gyvenimo diena! 

 

Skaityti daugiau: Su Naujaisiais Metais!

  

49

 Tarptautinis linedance festivalis

"Draugystės tiltas"

KLŠA Linedance reitinginės varžybos

"Linedance LT Open"

Nuostabus linijinių šokių grupės

DI Dance savaitgalis

 

Skaityti daugiau: Palanga- 2016

   

IMG 3219

      Atsiliepdami į LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės kvietimą vasario 16-ąją švęsti linksmai ir išradingai linijinių  šokių grupės Di Dance šokėjai kviečia prisijungti prie akcijos „Šokio banga“.

Akcijos esmė - įvairiems vaikų, jaunimo ar suaugusiųjų šokių kolektyvams paruošti šokį pagal lietuvišką dainą, įamžinti jį  ypatingoje savo krašto vietoje, pasidalinti savo kūrybiniu džiaugsmu su visais ir perduoti estafetę kitam miestui ar kolektyvui. Taip nuo vasario 16-osios dienos nuvilnys skirtingų Lietuvos kolektyvų šokio banga, kuri, labai tikimės, smagiai įsilies į kovo 11-osios dienos šventinius renginius. 

Skaityti daugiau: Šokio banga

KLŠA varžybų Social Kids grupės šokis

Simply Mambo Chr.Val Myers & Deana Randle

{youtube}FNSo3ZGVMbs{youtube}

Svetainėje lankosi 14 svečių ir nėra prisijungusių narių

store1

Prisijungimas

Scroll to top