11nordicwalking2014 19Š. m. gegužės 10 d. DiDance grupė dalyvavo VšĮ "Sveikas miestas" organizuotame, masinio šiaurietiško ėjimo renginyje - "Judėk sveikatos labui". Grupės nariai smagiai įveikė 5-ių arba 8 -ių km. ilgio žygio maršrutus. Mus plovė lietus, džiovino saulė ir džiugino bedravimas su bendraminčiais... Viskas buvo labai smagu. Di Dance grupę žygyje šauniai papildė "svečiai": vilnietės Reda ir Ilona bei Dimitri ir Ricardo iš Italijos.

Už aktyvų dalyvavimą DiDance klubui buvo įteiktas "Masiškiausios grupės" diplomas bei specialūs prizai, o mažoji Marija- apdovanota, kaip jauniausia renginio dalyvė. Visi renginio dalyviai pavaišinti  organizatorių užsakytu tortu ir ... vynu (juokaujam.. imbieriniu alk. 0%).

  Taip vieningai ir draugiškai sostinės gyventojai bei miesto svečiai kartu su kitomis šalimis pažymėjo Pasaulinę judėjimosveikatos labui dieną.

Skaityti daugiau: Masinis ėjimas su šiaurietiškomis lazdomis Vingio parke

Masinis ejimas

 

 Nuo 2000-ųjų metų visame pasaulyje gegužės 10-oji minima kaip Judėjimo sveikatos labui diena .

  Išskirtinai Vilnius šią dieną kviečia visus susitikti Vingio parke, kuriame 12 valandą startuos 

         MASINIS ŠIAURIETIŠKOJO ĖJIMO ŽYGIS!

     Skirtingų lygių trasų žemėlapius galite rasti čia

    Di Dance klubo nariai jau ruošiasi šiam išskirtiniam žygiui ir šeštadienio rytais kviečia prisijungti visus norinčius smagiame bendraminčių būryje pasivaikščioti su ėjimo lazdomis ir pasidžiaugti atgimusia gamta. 

 

 

afisaVisus linijinių šokių gerbėjus 2014 m. birželio 7-8 dienomis kviečiame  atidaryti vasaros sezoną Palangoje, Tarptautiniame linedance šokių festivalyje "Draugystės tiltas-2014", o  vakare visų laukia  šokių mokyklos "Linedance Lt" 10-asis  gimtadienis! Klubas "Di Dance" , kaip ir pernai šiame festivalyje dalyvaus. Tikimės smagiai pašokti ir linksmai praleisti laiką.

 

Pasitikime vasarą šokių žingsneliu smagiame draugų būryje!

Skaityti daugiau: Draugystės tiltas 2014

sypsena4

Jau 18-ti metai Lietuvoje vasaris- sveikatingumo mėnuo, o 2014-ieji paskelbti vaikų sveikatos metais.       

   Di Dance klubas nuolat skatina aktyvų ir sveiką šeimos  laisvalaikį,  todėl kviečiame klubo narius bei jų draugus smagiai  praleisti laiką    sveikatingumo dienoje.

Pradžia š. m. vasario 22-ąją (šeštadienį) 10 val.  prie Naujosios Vilnios kultūros centro:  

10.00  - 11.30 val.    – Mankštos pusryčiai: esant palankioms    oro sąlygoms - keliausime į pėsčiųjų žygį (apie 5 km.), o jei kartais aplinkybės būtų nedraugiškos- mankštinsimės salėje. Kas norėtų žingsniuoti su ėjimo lazdomis, bet jų neturi- iš anksto informuokite trenerę Dianą.

13.00 - 15.30 val. – Šeimyninė popietė: čia vaikų ir tėvelių laukia linksmi žaidimai ir šokiai, raumenų ir smegenų mankštos, praktiški patarimai ir sveiko maisto degustacijos.

                        Pasidalink savo gerumu ir jis su kaupu grįš pas tave!

 

Pilvo sokiai-1       Šokis vienija  įvairaus amžiaus ir profesijų žmones. Skirtingų stilių šokėjai taip pat draugauja ir tarpusavyje. Kadangi Di Dance klubas turi ir vieną pilvo šokėją, savaitgalį buvome pakviesti į šventinį pilvo šokių vakarą.  Nuvykome palaikyti  ir padrąsinti mūsų Sandros.   Pasižiūrėję spalvingus ir emocingus pasirodymus, lipome ant scenos ir patys. Di Dance kolektyvas prisistatė su smagiuoju Come Back My Love. Vėliau šį šokį išmokėme ir pilvo šokėjas bei vakaro svečius. Na, o šventė baigėsi bendru visų šokėjų ir svečių šokiu, kurį išmokė pilvo šokių vadovė Brigita.

Taigi naujos šokių patirties įgavo ne tik vakaro svečiai, bet ir pilvo bei linijinių šokių šokėjai. Smagu buvo visiems! 

Skaityti daugiau: Di Dance svečiuose pas pilvo šokėjas

Svetainėje lankosi 16 svečių ir nėra prisijungusių narių

store1

Prisijungimas

Scroll to top